Помилка
ПРЕМІЯ ІМ. БОРИСА ГРІНЧЕНКА Друк
Borys
Написав Borys   
Четвер, 26 листопада 2009, 12:07

ПОДАННЯ НА ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ ПРЕМІЄЮ ІМ. БОРИСА ГРІНЧЕНКА МОЖНА НАДСИЛАТИ ДО 15 ГРУДНЯ

 2009 РОКУ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ ПРЕМІЮ ІМ.БОРИСА ГРІНЧЕНКА 

Всеукраїнська премія ім. Бориса Грінченка (далі премія) встановлюється Всеукраїнським товариством „Просвіта” ім. Тараса Шевченка з метою відзначення кращих просвітян, які внесли і вносять значний внесок у розбудову Незалежної України, в утвердження державної української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам‘яті, формування національної свідомості та піднесення духовності і добробуту українського народу, за просвітницьку і подвижницьку діяльність в ім‘я розвитку України.

Вручення премій відбудеться в урочистій обстановці, в грудні місяці під час вшанування пам‘яті відомого письменника, громадського і педагогічного діяча, публіциста, фольклориста і мовознавця, засновника і першого голови „Просвіти” в Києві – Бориса Грінченка.

 Лауреатові премії вручається Диплом і грошова винагорода. Її розмір, як і кількість відзначених, щороку встановлюватиметься Головною Радою ВУТ „Просвіта” ім. Т.Шевченка окремо.

Кандидатури на здобуття премії висуваються обласними об‘єднаннями „Просвіта”.

Подання на ім‘я Голови журі, протоколи зборів, скріплені печаткою об‘єднання та інші матеріали про просвітницьку діяльність висунутих на здобуття премії, надсилають щороку до 15 листопада за адресою 01001 м. Київ, Хрещатик 10 б. Секретаріат ВУТ „Просвіта” ім. Т.Шевченка, журі з присудження премій ім. Б.Грінченка.Повідомлення про присудження премій публікується в пресі, оголошується по радіо і телебаченню.