Карл Маркс казав, що чужою мовою розмовляє у державi або гiсть, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову.

РЕКЛАМА

Останні новини

Написав Олексій 16-08-2015
2015-08-16-09-10-13Коли певною мовою перестають спілкуватися діти — це свідчить про серйозну загрозу її зникнення. Для маленького українця, що зростає в зросійщених містах,...
Написав Анатолій Пікуль 04-09-2013
-revolution-ukraine- Багато хто з нас розуміє, що щось у нашій країні йде не так. Але не знає, як цьому зарадити. Інші ж докладають певних зусиль і роблять справу....
Написав Ольга Пугач 06-11-2012
2012-11-13-14-03-20 Пам’яті Ростислава Івановича ДОЦЕНКА – письменника, перекладача, літературного критика, мовознавця, лауреата літературної премії ім. М. Рильського...
Написав КУЦЕНКО Григорій Петрович 26-10-2012
-75- 75 РОКІВ ТОМУ. 27 (13 за старим стилем) жовтня 1937 р. САНДАРМОХ (КАРЕЛІЯ).       Сов. Секретно. АВ-2. СССР...
Написав Тарас Ковальський 06-04-2012
-lr Ретроспектива почнеться 26 квітня 2012 року Показ фільмів режисера Івана Кавалерідзе відбудеться з участю Національного центру Олександра Довженка...
Написав Тарас Ковальський 06-04-2012
2012-04-06-17-06-00 Незважаючи на поширене переконання «Кіно – вигадка, яка не впливає безпосередньо на навколишнє життя», часом намагаюся посперечатися. Ось у лютому 2012...
Написав Тарас Ковальський 28-03-2012
-c------- Сайт www.inthefog-movie.com розповідає про другий ігровий фільм режисера Сергія Лозниці, автора документальних стрічок та фільму «Счастье мое»...
Написав Тарас Ковальський 15-03-2012
l-r---- 14 березня 2012 року (в середу) «Україна молода» опублікувала матеріал Валерія Бобровича «Похибка сценарію» та цитату історика Володимира В’ятровича:...
Написав Тарас Ковальський 27-02-2012
l-r- В лютому 2012 року в науковий обіг надійшла книга відомого мистецтвознавця Миколи Дмитренка (наклад видання – 300 примірників). В монографії...
Написав Ольга Пугач 26-02-2012
2012-02-26-20-02-44 Було це у перші роки відновлення української незалежності. У пошуках сонця та моря опинилися ми у західному Криму, точніше – у невеличкому містечку...
Написав Новинар 22-02-2012
q-140q- "Чардинін 140" – серія ретроспективних показів формату "німе кіно + жива музика", у рамках яких будуть показані найкращі зі збережених фільмів...
Написав Тарас Ковальський 08-02-2012
stus-i-vinnychyna У свідомості багатьох Василь Стус народжений  і вихований Донеччиною, її робітничим середовищем. Та лише тоді, коли шанувальники літератури глибше...
Написав Новинар 06-02-2012
-q-q Запрошуємо на прем’єрний показ документального фільму Віталія Загоруйка "Служба Безпеки ОУН. Зачинені...
Написав Ольга Пугач 04-02-2012
2012-02-04-18-36-25 Шановне товариство! Пропонуємо вам познайомитись з однією з багаточисельних проблем, які існують у нашому просвітянському просторі. Мова йде...
Написав Новинар 03-04-2011
2011-12-08-16-15-05   В Україні про вердикт Венеціанської комісії щодо коаліційного законопроекту про мови чули тільки зі слів двох членів Комісії від України -...
Україна вступила до СОТ Друк e-mail
Написав Анатолій Пікуль   
Вівторок, 05 лютого 2008, 18:38
 
Генеральна рада Світової організації торгівлі сьогодні на своєму засіданні у Женеві схвалила вступ України до СОТ.
Як передає кореспондент УНІАН, зокрема, головуючий на засіданні Генеральної ради посол Республіки Чилі Маріо МАТУС, який опікується у СОТ українським питанням, поставив на голосування рішення щодо схвалення звіту робочої групи та проекту протоколу про вступ України до СОТ.
Генеральна рада СОТ підтримала ці рішення, після чого М.МАТУС привітав з цим присутнього на засіданні Президента України Віктора ЮЩЕНКА.
Посол нагадав, що урочиста церемонія підписання протоколу відбудеться о 17.15 за київським часом, а також зазначив, що повноправним членом СОТ Україна стане через 30 днів після ратифікації документа у Верховній Раді.

Керівник робочої групи по Україні нагадав, що процес приєднання України до Світової організації розпочався в 1993 році і лише в 2005 році цей процес був прискорений.
Він подякував В.ЮЩЕНКУ за прискорення цього процесу.
М.МАТУС також сказав, що Україна є прикладом для інших країн як країна, яка йде шляхом лібералізації економіки, зокрема в сільськогосподарській сфері.
Крім того, керівник М.МАТУС повідомив, що в звіті робочої групи, крім протоколу про вступ України до СОТ, є графік поступок та умов щодо приєднання до ринку товарів, а також графік специфічних умов приєднання до ринку послуг.
Після цього Президент України і Генеральний директор Світової організації торгівлі (СОТ) Паскаль ЛАМІ підписали протокол про вступ України до СОТ.
Україна сподівається найближчим часом розпочати переговори про створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.
Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив Президент України Віктор ЮЩЕНКО, виступаючи на Генеральній раді Світової організації торгівлі (СОТ) у Женеві.
За його словами, Україна розглядає цей етап як важливий у процесі просування до вільного руху товарів, капіталу і робочої сили.
«Переконаний, що вільний доступ до найбільших світових ринків дасть новий і потужний імпульс для малого і середнього бізнесу в країні», - сказав Президент.
Він також підкреслив, що Україна виступає за те, щоб усі торговельні відносини між країнами світу базувалися на принципах рівного партнерства, відкритості, відмови від перешкод і обмежень.  
Разом з тим Президент переконаний, що вступ України до Світової організації торгівлі підвищить рівень життя і добробут громадян.
Як передає кореспондент УНІАН, про це глава Української держави сказав, виступаючи на засіданні Генеральної ради СОТ.
За його словами, джерелом для цього стануть структурні реформи, стабілізація законодавства, постійне підвищення конкурентоздатності української економіки.
«Хочу зазначити, що вступаючи до провідного світового торговельного клубу, Україна повністю усвідомлює свою відповідальність і необхідність неухильного дотримання його вимог і правил», - сказав Президент.
Він пообіцяв, що Україна буде відповідальним партнером і повністю виконуватиме свої зобов’язання, пов’язані з відкриттям ринків, лібералізацією режимів, гармонізацією свого законодавства з правовим полем СОТ.
В.ЮЩЕНКО пообіцяв, що невдовзі Україна створить відкритий ринок землі, ухвалить новий податковий кодекс.
«Ми прямуємо до правової держави, в якій судова влада буде дійсно незалежною і міцною гілкою влади, а права і свободи людини будуть надійно захищені», - сказав Президент, висловивши переконання, що всі ці завдання будуть виконані завдяки злагодженій співпраці між Президентом, урядом і Верховною Радою України.
ЮЩЕНКО обіцяє, що Україна не перешкоджатиме вступу Росії до Світової організації торгівлі.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав, виступаючи сьогодні на засіданні Генеральної ради СОТ у Женеві.
Президент України висловив переконання, що всі країни, у тому числі й пострадянські, мають формувати свої відносини на базі правил СОТ.
«Україна ніколи не підтримуватиме привнесення невиправданих і штучних ускладнень у переговорний процес про приєднання до СОТ інших країн. Ми повністю підтримуємо вступ до СОТ Російської Федерації. Україна максимально сприятиме тому, щоб процес приєднання Росії відбувся якомога швидше», - підкреслив В.ЮЩЕНКО.
Президент також запевнив, що Україна сприятиме поширенню правил і норм СОТ на інші країни і регіони.
Президент України обіцяє, що Україна у найстисліші терміни виконає всі процедурні вимоги, які дадуть змогу країні стати повноправним членом Світової організації торгівлі.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав у виступі на Генеральній раді СОТ у Женеві.
Президент подякував усім сторонам, які брали участь у процесі приєднання України до СОТ.
«Ми перейшли рубікон інтеграції у глобальний економічний простір», - сказав В.ЮЩЕНКО.
Глава держави також висловив думку, що приєднання до СОТ стане системним чинником розвитку національної економіки.
«За процедурою вступу нашої країни до СОТ Україна має ратифікувати протокол до 4 липня поточного року. Разом із цим мають бути ухвалені 11 технічних законопроектів, схвалені кілька документів на рівні уряду і міністерств. Переконаний, як Президента, так і уряд, і Верховна Рада докладуть усіх зусиль для того, щоб усі процедурні вимоги були виконані у якомога стисліші терміни», - зазначив Президент.
Як відомо, Україна має ратифікувати протокол про вступ до 4 липня 2008 року. Повноправним членом СОТ країна стане через 30 днів після ратифікації документа.
Виступаючи на Генеральній раді СОТ, Президент України пообіцяв, що Україна не відкладатиме питання ратифікації протоколу та інших необхідних технічних документів.
Президент України Віктор ЮЩЕНКО привітав український народ зі вступом України до Світової організації торгівлі.
Як передає кореспондент УНІАН, після церемонії підписання протоколу по вступу України до СОТ В.ЮЩЕНКО, звертаючись до Генерального директора СОТ Паскаля ЛАМІ, зазначив, що сьогоднішня зустріч відбувається у «залі мрій».
«Україна йшла 14 років, щоб потрапити у «залу мрій», - сказав Президент.
Глава держави ще раз подякував усім, хто працював над цим питанням, за підтримку, порозуміння і компроміси, які були досягнуті у ході переговорів.
«Зроблена неймовірна титанічна праця. Це великий історичний день для України», - сказав В.ЮЩЕНКО, вітаючи український народ зі вступом до СОТ.
У свою чергу П.ЛАМІ наголосив, що об’ємний протокол (він складається із понад 1 тис. сторінок – УНІАН) є результатом важкої роботи.
«Ця робота була добре виконана», - підсумував П.ЛАМІ.
Він також високо оцінив роль України, зауваживши, що вона потрібна СОТ.
«Ви потрібні нам, нам потрібні ваші знання, ваш політичний і особистий досвід», - зазначив Генеральний директор СОТ.

 

Взято з УНІАН 

 

Просвітянські видання

Василь Чепурний

Акурайку

Категорія: Просвітянські видання

Максим Рильський, Максим Рильський

Життя духовного основа

Категорія: Просвітянські видання

Ніна Солтановська, Ніна Солтановська

"Хто ми?"

Категорія: Просвітянські видання

Ніна Вітушко, Ніна Вітушко

"Просвіта" - наша доля

Категорія: Просвітянські видання


Книги ВЦ "Просвіта"

Цей день в українській історії

There is no important events to show

Авторські блоги

Друзі сайту

Всеукраїнська тижнева газета Сіверщина Молода Просвіта
МВарта Просвіта
НСПУ Портал Українців Одещини

Читайте також:

relatedArticles

©2007 - 2020 Вільний просвітянський портал "Просвітянин". Всі права захищено.
Дизайн розроблено Avis. Кооринатор сайту - Ольга Пугач. Адміністратор - Анатолій Пікуль
Hosted by OpenPortal
Вся інформація, що розміщена на сайті, взята з відкритих джерел.
[Vox.com.ua] 
Портал українця Український рейтинг 
TOP.TOPUA.NET Yandex CY